Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Ústecký kraj - Most - Hotel Širák

Hotel Širák *** Standard

Hotel Širák
Kapacita konferenčních prostor: 200 osob
Počet pokojů: 24
Počet lůžek: 53
...GoogleMaps
Široký vrch 364
Most
43401
+420 725 821 313
+420 702 090 414
stekla@hotel-sirak.cz
+420 702 090 414

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Steklá

Hotel Širák *** je kongresové a sportovně rekreační centrum. Nachází se v klidné části města vzdálené 3 km od centra Mostu. Kolem celého areálu je vybudován rozsáhlý přírodní park, který návštěvníkům nabízí prostor pro odpočinek a relaxaci.

Služby

Naše centrum nabízí pronájem několika kongresových prostor, které jsou dle kapacity využívány při firemních akcích, rodinných oslavách, svatbách či přátelských posezeních. Veškeré prostory připravíme přesně podle Vašich požadavků. Na tyto společenské akce dodáme catering, techniku a zajistíme další služby dle přání klienta.

Vybavení

Kromě ubytování a konferencí nabízíme hostům využití kuželkových drah a posilovny v budově sportcentra, saunu nebo venkovní griloviště.

Ubytování

Hotel disponuje 24 pokoji s kapacitou 58 lůžek včetně přistýlek. Nabízíme několik typů pokojů, včetně pokoje pro osoby se sníženou pohyblivostí. Pro ty nejmenší hosty máme k dispozici dětskou postýlku. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem, fénem, lednicí, trezorem, telefonem s přímou volbou. V ceně ubytování je bufetová snídaně, WIFI a parking. Přijímáme platbu kreditními kartami.

 

Fotogalerie

ew35gf23q.jpg t57f2c7bh.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: