Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 4 - Konferenční­ prostory Columna

Konferenční­ prostory Columna **** First Class

Konferenční­ prostory Columna
Kapacita konferenčních prostor: 500 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
Pyštělská 4
Praha
14900
+ 420 725 399 298
michaela.vocilkova@imoba.cz
lukas.basek@imoba.cz

Kontaktní osoba: Lukáš Bašek

Chystáte se uspořádat koncert, firemní večírek či teambuilding, svatební hostinu, sportovní událost, dětský den či jinou společenskou akci a přemýšlíte, jak zajistit vhodný prostor, šikovný personál a kvalitní občerstvení? Pro tyto příležitosti skvěle poslouží moderní konferenční prostory v budově Centra pohybové medicíny Pavla Koláře, kde máme k dispozici kongresovou halu s rozměry 18m x 36m a kapacitou dle uspořádání až 500 míst, kapacita při koncertech dosahuje až 1200 osob a večírcích až 700 osob. Dále disponujeme kongresovým sálem s kapacitou až 260 míst a třemi salónky, které mají kapacitu až 30 míst a lze je variabilně propojit. V našich prostorách se běžně konají firemní večírky, školení či kongresy, svatby, hudební koncerty, tenisové a badmintonové turnaje, kruhové tréninky, hodiny pilates, dětské dny a další. Všechny akce připravujeme tzv. ,,na klíč“ a žádné přání zákazníka nám není překážkou. Zajišťujeme veškerý servis spojený s uspořádáním akce včetně všeho vybavení, aparatury, cateringu i zkušeného personálu a prostory jsou vybaveny veškerou potřebnou technikou – audiosystém BOSE, data projektor, plátno, Televize LCD, DVD, TV SAT, ozvučení prostor včetně vlastní audio projekce, bezdrátový mikrofon, wifi připojení na internet, flipchart, atd.

Služby

Profesionální cateringový tým, možnost využítí restaurace Columna s kvalitní mezinárodní kuchyní, veškeré technické zajištění, příjemné moderní prostředí, bezplatné parkování, profesionální přístup, zajištění akce ,,na klíč"

Vybavení

Naše budova mimo jiné disponuje restaurací Columna, lze využít i úzce spjatou kavárnu Café Columna. Pro účely pořádání velkých kongresových akcí máme k dispozici kongresovou halu, pro větší semináře a školení ideálně poslouží kongresový sál a pro menší jednání máme připraveny 3 salónky. Všechny místnosti jsou vybaveny klimatizací, wifi a veškerou technikou - audiosystém BOSE, data projektor, plátno, TV LCD, DVD, TV SAT, ozvučení prostor s vlastní audio projekcí, bezdrátový mikrofon, flipchart.

 

Fotogalerie

6qukcx8hq.jpg 93u8y2afy.jpg zr0nc1qvr.jpg 5nbmpzzyh.jpg
thqfubkvm.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: