Konferenční prostory, firemní akce

Firemní akce a koronavirus
Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 1 - Pronájem Klimentská

Pronájem Klimentská *** Standard

Pronájem Klimentská
Kapacita konferenčních prostor: 25 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
...GoogleMaps
Klimentská 1443/50
Praha 1
11000
+420602272405
+420732706716
+420774456633
velkeskoleni@pronajemklimentska.cz
+420732706716
+420774456633

Kontaktní osoba: Tereza Štrosová

Protože na místě záleží! Pracovní, vzdělávací a školící centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami, které nabízí 6 místností k pronájmu. Kurzy, semináře, networkingové akce, pracovní schůzky, konference, školení, workshopy, firemní akce, přednášky ... a další typy akcí, které vymyslíte, můžete realizovat právě u nás. Nabízíme i možnost pořádání online konferencí, livestreamů a webinářů. Více informací naleznete na https://pronajemklimentska.cz/online/. Plánujete nějakou akci? Ozvěte se nám a naplánujeme ji společně. Už máme nějaké ty zkušenosti a rádi vám něco půjčíme nebo s něčím poradíme. Bude-li to v našich silách a možnostech, rádi se také nadchneme pro vaše nové nápady i netypická přání. Jsme místem, kde můžete trávit svůj pracovní čas a pořádat různé typy akcí ... jazykové kurzy, přednášky, inspirativní a relaxační večery i firemní akce nebo schůzky s klienty. Poskytujeme organizační a technickou podporu. Sdílíme vaše akce. Pro individuální schůzky (koučink, terapie, poradenství, obchodní jednání atd.), online akce a točení videí, firemní meetingy nebo práci MÁME OTEVŘENO bez omezení i v 5.psím stupni.

Soubory ke stažení

 

Služby

wifi, projektor/LCD TV, přehrávač CD/USB, flipchart/tabule, služby vlastní recepce, catering, doplňkové kancelářské služby (tisk, kopírování, skenování, vazba a laminace dokumentů), dvorek pro kuřáky, parkoviště v okolí, výborná občanská vybavenost okolí, velký výběr restaurací v okolí

Vybavení

Každá místnost je vybavena stoly a židlemi. Některé místnosti nabízí variabilní uspořádání stolů nebo variantu bez stolů. Při variantě uspořádání bez stolů můžeme zdarma zapůjčit podložky na psaní. Součástí každé místnosti je flipchart/tabule, promítací technika (projektor/televize) a wifi připojení. V místnosti Krb je možné zapálit krb.

Ubytování

http://pronajemklimentska.cz/ubytovani/

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Místnost pro online konferenciIcon PDF Místnost pro online konferenci 37 m2
Tato varianta nabízí stream z televizně vypadajícího studia s možností vložení vlastní grafiky, což je hojně využívané pro online konference. Na online konferenci můžete mít více přednášek různých lektorů, kteří se postupně vystřídají. Počítá se i s využitím moderátora. Varianta této online služby tedy představuje celodenní stream včetně vytvoření virtuálního studia s profi vybavením, kdy přímo na místě je profi kameraman (stream operátor), zahrnuje připojení vlastního počítače, 2x bezdrátový mikrofon a 2x osvětlení. I tato varianta umožňuje připojení PPT/audio/video. Samozřejmostí je také záznam, který Vám je zaslán ke stažení přes Úschovnu během několika dní po streamu. Tato varianta nemá omezenou délku školení a také není omezena počtem posluchačů. K ceně je potřeba připočítat už jen pronájem vybrané místnosti. Cena za konferenci 13.000 Kč
 
Místnost pro webinářIcon PDF Místnost pro webinář
Tato varianta online služby nabízí pronájem místnosti s vybavením pro webinář. Zahrnuje pronájem místnosti s pevným připojením optického internetu, zapůjčení vybavení (PC s webkamerou a mikrofonem) a spuštění aplikace pro webináře s chytrým manuálem. Tato aplikace umožňuje do webináře připojení PPT/audio/video a součástí je také chat s posluchači. Záznam webináře je poté dostupný přes www odkaz. Tato varianta je vhodná pro webináře s maximální délkou 3,5 hodiny a až pro 70 posluchačů. V místnosti je vždy jen jedna osoba - lektor. 290 Kč/hod 990 Kč/půlden (4 hodiny)
 
Místnost pro celodenní přenos školeníIcon PDF Místnost pro celodenní přenos školení
Tato varianta online služby nabízí celodenní vybavení na živé vysílání vč. aplikace pro online akci. Zahrnuje zapůjčení vybavení - PC s webkamerou a mikrofonem připojeným na pevný optický internet a spuštění aplikace nastavené pro celodenní živý přenos školení. Tato aplikace umožňuje připojení PPT/audio/video a součástí je také chat s posluchači. Záznam z přenosu je poté dostupný přes www odkaz. Tato varianta nemá omezenou délku školení a je vhodná až pro 70 posluchačů. V místnosti je vždy jen jedna osoba - lektor. K ceně je potřeba připočítat už jen pronájem vybrané místnosti. Tuto variantu je možné také využít pro "kombinovanou akci" - tj. prezenční školení v menší skupince a současně živý přenos školení. Pak se cena pronájmu místnosti připočítaná k ceně přenosu počítá dle skupinových sazeb uvedených v ceníku. 1 přenos za měsíc 1500 Kč 2 a více přenosů za měsíc 999 Kč Akce na přenos do 31.12.2020 750 Kč
 
Místnost pro economy streamIcon PDF Místnost pro economy stream
Tato varianta online služby nabízí celodenní vzdáleně monitorovaný stream s profi vybavením pro 1 přednášejícího a zahnuje připojení vlastního počítače, statickou profi kameru, bezdrátový mikrofon a osvětlení. Stream se spustí ve stanovený čas, na místě není žádná obsluha, pouze se na dálku kontroluje, že vše funguje. I tato varianta umožňuje připojení PPT/audio/video. Samozřejmostí je také záznam, který Vám je zaslán ke stažení přes Úschovnu během několika dní po streamu. Tato varianta nemá omezenou délku školení a také není omezena počtem posluchačů. V místnosti je vždy jen jedna osoba - lektor (Anti-Covid varianta). K ceně je potřeba připočítat už jen pronájem vybrané místnosti. Cena 3900 Kč
 
Místnost pro standard streamIcon PDF Místnost pro standard stream
Tato varianta je optimální variantou pro stream přednášky s možností střídání přednášejících, kdy je možné dělat průběžné změny záběrů mezi osobou, prezentací a kombinací obojího. Varianta této online služby nabízí celodenní stream s profi vybavením, kdy přímo na místě je profi kameraman (stream operátor), zahrnuje připojení vlastního počítače, statickou profi kameru, 2x bezdrátový mikrofon a 2x osvětlení. I tato varianta umožňuje připojení PPT/audio/video. Samozřejmostí je také záznam, který Vám je zaslán ke stažení přes Úschovnu během několika dní po streamu. Tato varianta nemá omezenou délku školení a také není omezena počtem posluchačů. K ceně je potřeba připočítat už jen pronájem vybrané místnosti. Cena za standard stream je 8.000 Kč.
 
Místnost MangoIcon PDF Místnost Mango 14 m2 6
Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Uspořádání v této místnosti lze změnit na uspořádání bez stolů s židlemi do menšího kruhu.
 
Místnost BanánIcon PDF Místnost Banán 31 m2 20 20
Kapacita místnosti je až 20 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání jako divadlo a nebo kruh. Pro divadelní variantu uspořádání místnosti vám můžeme zapůjčit pro účastníky podložky na psaní. V blízkosti místnosti je cateringový bar.
 
Místnost CitronIcon PDF Místnost Citron 17 m2 6
Kapacita místnosti je až 6 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit.
 
Místnost KrbIcon PDF Místnost Krb 37 m2 25 20 15
Kapacita místnosti je až 25 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání jako divadlo a nebo kruh. Součástí je i plně funkční krb.
 
Místnost LososIcon PDF Místnost Losos 22 m2 10
Kapacita místnosti je až 10 osob. Místnost se hodí na pracovní jednání, pro střední skupinové akce a je oblíbená jako jazyková učebna. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit.
 
Místnost OlivaIcon PDF Místnost Oliva 28 m2 10
Kapacita místnosti je až 10 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit.
 
 
 

Fotogalerie

2gasy0gcz.jpg fcb9m3bt6.jpg 37nf4um79.jpg 37vq596c8.jpg
yfkyukfjf.jpg he7jaf6g3.jpg sfexm4v5s.jpg qt3qj8bq7.jpg
a4k606m0b.jpg 9xjws9umf.jpg 476sug63z.jpg ys53wrf7p.jpg
y7jmm1pqw.jpg uhh6gac08.jpg wveeh561p.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: