Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 1 - Pronájem Klimentská

Pronájem Klimentská *** Standard

Pronájem Klimentská
Kapacita konferenčních prostor: 25 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
...GoogleMaps
Klimentská 1443/50
Praha 1
11000
+420224818424
+420732706716
+420774456633
velkeskoleni@pronajemklimentska.cz
recepce@pronajemklimentska.cz
+420732706716
+420774456633

Kontaktní osoba: Tereza Štrosová

Protože na místě záleží! Pracovní, vzdělávací a školící centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami, které nabízí 6 místností k pronájmu. Kurzy, semináře, networkingové akce, pracovní schůzky, konference, školení, workshopy, firemní akce, přednášky ... a další typy akcí, které vymyslíte, můžete realizovat právě u nás. Nabízíme i možnost pořádání online konferencí, livestreamů a webinářů. Více informací naleznete na http://pronajemklimentska.cz/onlinesluzby/. Plánujete nějakou akci? Ozvěte se nám a naplánujeme ji společně. Už máme nějaké ty zkušenosti a rádi vám něco půjčíme nebo s něčím poradíme. Bude-li to v našich silách a možnostech, rádi se také nadchneme pro vaše nové nápady i netypická přání. Jsme místem, kde můžete trávit svůj pracovní čas a pořádat různé typy akcí ... jazykové kurzy, přednášky, inspirativní a relaxační večery i firemní akce nebo schůzky s klienty. Poskytujeme organizační a technickou podporu. Sdílíme vaše akce.

Soubory ke stažení

 

Služby

wifi, projektor/LCD TV, přehrávač CD/USB, flipchart/tabule, služby vlastní recepce, catering, doplňkové kancelářské služby (tisk, kopírování, skenování, vazba a laminace dokumentů), dvorek pro kuřáky, parkoviště v okolí, výborná občanská vybavenost okolí, velký výběr restaurací v okolí

Vybavení

Každá místnost je vybavena stoly a židlemi. Některé místnosti nabízí variabilní uspořádání stolů nebo variantu bez stolů. Při variantě uspořádání bez stolů můžeme zdarma zapůjčit podložky na psaní. Součástí každé místnosti je flipchart/tabule, promítací technika (projektor/televize) a wifi připojení. V místnosti Krb je možné zapálit krb.

Ubytování

http://pronajemklimentska.cz/ubytovani/

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Místnost CitronIcon PDF Místnost Citron 17 m2 6
Kapacita místnosti je až 6 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit.
 
Místnost pro online konferenciIcon PDF Místnost pro online konferenci 37 m2
Celková cena vytvoření virtuálního studia pro celodenní konferenci u nás v místnosti Krb včetně veškeré techniky, pronájmu místnosti a záznamu z konference je 14.500 Kč. Na online konferenci můžete mít více přednášek různých lektorů, kteří se postupně vystřídají.
 
Místnost KrbIcon PDF Místnost Krb 37 m2 25 20 15
Kapacita místnosti je až 25 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání jako divadlo a nebo kruh. Součástí je i plně funkční krb.
 
Místnost LososIcon PDF Místnost Losos 22 m2 10
Kapacita místnosti je až 10 osob. Místnost se hodí na pracovní jednání, pro střední skupinové akce a je oblíbená jako jazyková učebna. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit.
 
Místnost OlivaIcon PDF Místnost Oliva 28 m2 10
Kapacita místnosti je až 10 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit.
 
Místnost MangoIcon PDF Místnost Mango 14 m2 6
Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Uspořádání v této místnosti lze změnit na uspořádání bez stolů s židlemi do menšího kruhu.
 
Místnost BanánIcon PDF Místnost Banán 31 m2 20 20
Kapacita místnosti je až 20 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání jako divadlo a nebo kruh. Pro divadelní variantu uspořádání místnosti vám můžeme zapůjčit pro účastníky podložky na psaní. V blízkosti místnosti je cateringový bar.
 
 
 

Fotogalerie

2gasy0gcz.jpg fcb9m3bt6.jpg xsr3tb3tv.jpg 37vq596c8.jpg
yfkyukfjf.jpg he7jaf6g3.jpg sfexm4v5s.jpg vrbvnp5ph.jpg
a4k606m0b.jpg 9xjws9umf.jpg 476sug63z.jpg ys53wrf7p.jpg
y7jmm1pqw.jpg n1jknnb4v.jpg wveeh561p.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: