Konferenční prostory, firemní akce

Hotel Pošta Sobotka *** Standard

Hotel Pošta Sobotka
Kapacita konferenčních prostor: 40 osob
Počet pokojů: 15
Počet lůžek: 36
Náměstí Míru 215
Sobotka
507 43
732445151
732445151
info@hotelsobotka.cz
info@hotelsobotka.cz
732445151

Kontaktní osoba: Aneta Lupínková

Hotel Pošta se nachází v samotném historickém centru města Sobotka. Díky dobré dostupnosti z Mladé Boleslavi, Jičína a Hradce Králové je ideálním místem nejen pro pracovní jednání, ale i turistiku, cykloturistiku a relaxaci. Sobotka leží přímo v srdci Českého ráje, v rodišti slavného českého básníka, spisovatele a buřiče Fráni Šrámka. V okolí naleznete mnoho možností ke sportovnímu vyžití, procházkám po nádherné přírodě Českého ráje nebo návštěvě různých památek. Poblíž můžete navštívit lovecký zámeček Humprecht, hrad Kost nebo zříceninu Trosky.

Služby

Hotel Pošta nabízí kongresové, ubytovací, ale také stravovací služby. Součástí hotelového komplexu je restaurace Pošta a pizzerie a kavárna V Maštali, kde Vám rádi připravíme pohoštění dle Vašeho přání.

Vybavení

Hotel disponuje konferenční místností s kapacitou 40 osob. V případě zájmu jsou Vám k dispozici dataprojektor, flipchart, WIFI a office služby (skenování, tisk, kopírování).

Ubytování

V našem hotelu je k dispozici 36 lůžek v moderně vybavených pokojích, díky nimž budete mít zajištěn všechen potřebný komfort. Každý z hotelových pokojů je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. V našem hotelu jsou rovněž pokoje standardně vybaveny televizí, internetem a telefonem. V případě, že součástí vaší akce je stravování a ubytování v našem hotelu, veškeré prostory pro jednání Vám poskytneme s 50% SLEVOU!

 

Fotogalerie

y92ks02s4.jpg qqpsy4x9z.jpg 8y74pcvvq.jpg wpw1u0ta1.jpg
pc6nncsar.jpg jy9e0kh4h.jpg y0w8h8bf2.jpg tfmqzh1yq.jpg
ttxp9eccs.jpg m96mj0kgq.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: