Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 6 - Multifunkční centrum Dlabačov

Multifunkční centrum Dlabačov *** Standard

Multifunkční centrum Dlabačov
Kapacita konferenčních prostor: 377 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
...GoogleMaps
Bělohorská 24
Praha 6 - Břevnov
16900
+420724391685
+420724391717
tereza.blazkova@dlabacov.cz
pronajmy@dlabacov.cz

Kontaktní osoba: Tereza Blažková

Na jakoukoliv vaši obchodní, kulturní nebo soukromou akci nabízíme k pronájmu prostory Dlabačova. V kinosále je vám k dispozici 377 míst v divadelním uspořádání, dalších 80 míst k sezení nabízí malá scéna s kavárnou. Projekci zajišťuje nejkvalitnější digitální projektor 4K Sony v DCI standardu na plátně o velikosti 11 x 4,6 metru. Celý sál i kavárna jsou pokryty signálem Wi-Fi, ke kterému se snadno zdarma připojíte. Díky kvalitnímu zázemí můžeme navíc nabídnout bohaté cateringové služby od renomovaných společností, dále také ubytovací kapacity a další služby OREA Hotelu Pyramida, který je s multifunkčním centrem Dlabačov propojen.

Soubory ke stažení

 

Služby

- 377 MÍST
- 4K SONY PROJEKTOR
- 11 X 4,6 M PLÁTNO
- PROFESIONÁLNÍ OZVUČENÍ
- VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET
- FOYER S KAVÁRNOU (80 MÍST K SEZENÍ)

Vybavení

Sál je vybaven nejmodernější digitální projekcí SONY 4K s možností promítání všech videoformátů a prezentací. Disponujeme zvukovou aparaturou, digitálním mixpultem s 16 vstupy a 16 výstupy a poskytujeme také bezdrátové mikrofony. Jeviště o rozměrech 10 x 5,5 m a světlou výškou 6 metrů je vybaveno základním divadelním osvětlením. Níže je ke stažení kompletní technické vybavení, které je v sálu k dispozici.

V předsálí se nachází moderní kavárna s kapacitou 80 míst k sezení a velkým barem. Kavárna je vybavena malým pódiem, koncertním klavírním křídlem PETROF a výstavní plochou, díky níž se stává živou galerií pro speciální eventy a večírky. V letních měsících je možné využít také naši venkovní zahrádku. Pro jakoukoliv vaši firemní, kulturní nebo soukromou akci samozřejmě zajistíme i catering podle vašich požadavků. V kavárně a kině jsou vítáni i vaši zvířecí mazlíčci.

 

Fotogalerie

b39hhu57a.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: