Konferenční prostory, firemní akce

Hotel SLAVIA Brno **** First Class

Hotel SLAVIA Brno
Kapacita konferenčních prostor: 140 osob
Počet pokojů: 84
Počet lůžek: 181
Solniční 17
Brno
60200
+420542321249
+420542215080
+420608310711
obchod@hotelslavia.cz
recepce@hotelslavia.cz
+420608310711

Několik různých konferenčních prostor pronajímá k firemním akcím tradiční Hotel Slavia v centru Brna. K dispozici má veškeré potřebné technické vybavení a ve všech místnostech i velkém sále nabízí jakékoliv uspořádání nábytku podle vašeho zadání. Objednat si můžete coffee breaky, bufet, raut i celodenní občerstvení včetně pozdních večeří. Hotel vám zajistí také dopravu, hostesky nebo večerní program. K historické budově pod Hradem Špilberk autem nejlépe dojedete Husovou ulicí s návazností na městský silniční okruh, parkování je placené.

Služby

Hotel SLAVIA nabízí komplexní spektrum služeb ubytování, gastronomie a organizace společenských akcí s využitím veškerých reprezentačních prostor. Dále zajišťujeme cateringové služby vč. obsluhy a dopravy. Pro firemní nebo soukromé akce využijte náš konferenční sál s kapacitou až 100 osob nebo 3 menší salonky (15 – 70 míst) s možností jakéhokoliv uspořádání. Součástí vybavení je konferenční a audiovizuální technika vč. WIFI internetového připojení.

Vybavení

- 84 komfortních pokojů - 1 konferenční sál a 4 samostatné salonky - konferenční technika - 24/7 recepce - restaurace - bezplatné wifi připojení po celém hotelu - parkoviště - hotelová sauna

Ubytování

Hotel disponuje 84 komfortními pokoji vybavenými SAT TV, minibarem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů, wifi připojením, bezpečnostním zámkovým systémem na čipové karty a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Součástí ubytování jsou snídaně formou teplého a studeného bufetu.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Konferenční sálIcon PDF Konferenční sál 150 m2 140 50 100 100
Sál je bohatě osvětlený denním světlem díky velkým oknům s možností zatemnění, k internetu se účastníci firemní akce připojí bezdrátově přes wifi. Vybrat si můžete z pestré nabídky občerstvení od coffee breaků po raut. Lektoři využijí dataprojektor s plátnem, flipchart a fixy, ozvučení s 1 nebo 2 mikrofony i notebook a řečnický pult.
 
Salonek SlavěnaIcon PDF Salonek Slavěna 77 m2 60 26 46 44
Světlá místnost s kobercem na podlaze je vhodná jak ke školení, tak k obchodnímu jednání u jednoho stolu nebo přednášce pro posluchače sedící v řadách. Podle potřeby si můžete zapůjčit projektor s plátnem, notebook, flipchart nebo ozvučení včetně mikrofonu. K internetu se připojíte přes wi-fi, velká okna dostatečně osvětlující celý prostor a dají se zatemnit.
 
Salonek VlastaIcon PDF Salonek Vlasta 56 m2 46 26 36 36
Salonek Vlasta poskytuje útulné prostředí pro 40 - 50 hostů konference, meetingu nebo workshopu. Dřevěné obložení interiéru doplňují komfortní židle s polstrovanými sedáky i vysokými opěradly. Do místnosti dostatečně osvětlené denním světlem vám na přání instaulujeme flipchart včetně fixů, dataprojektor s přenosným plátnem, ozvučení a také notebook, připojený pomocí wi-fi k internetu. Nabízíme různé možnosti občerstvení na přestávky i celodenní stravování.
 
Salonek LudmilaIcon PDF Salonek Ludmila 30 m2 12
Místnost s elegantním interiérem se skvěle hodí pro pracovní jednání či poradu v soukromí nebo oslavu v úzkém kruhu přátel a rodiny. Objednat si lze zapůjčení potřebné konferenční techniky, stejně jako coffee break i celodenní občerstvení. Salonek s pohodlnými polstrovanými židlemi osvětluje denní světlo, okna se dají zatemnit. Připojení k internetu funguje přes silný wi-fi signál, dostupný ve všech částech hotelu.
 
Salonek VyhlídkaIcon PDF Salonek Vyhlídka 30 m2 12
Místnost v 5. patře hotelu s dechberoucím výhledem na brněnská panoramata se skvěle hodí pro diskrétní jednání v úzkém kruhu. Objednat si lze zapůjčení potřebné konferenční techniky, stejně jako coffee break. Salonek s pohodlnými polstrovanými židlemi osvětluje denní světlo, okna se dají zatemnit. Připojení k internetu funguje přes silný wi-fi signál, dostupný ve všech částech hotelu.
 
 
 

Fotogalerie

whrapswy4.png suhu14chk.jpg un9g5hk89.jpg gg17cfthm.jpg
7qncvv2xm.jpgNo exclusive/No VIP (1, 1328)
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: