Konferenční prostory, firemní akce

101 tipů na firemní akce
Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 6 - Shine Leadership s.r.o.

Shine Leadership s.r.o. *** Standard

Shine Leadership s.r.o.
Kapacita konferenčních prostor: 40 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
Milady Horákové 116/109 B, Praha 6
Praha
16000
603711594
603711594
sarka.pojerova@shineleadership.cz
603711594

Kontaktní osoba: Mgr. Šárka Pojerová

Vzdělávací a poradenská společnost. Manažerský a osobnostní rozvoj. Zlepšete kvalitu své osobnosti a zlepší se vaše vztahy i vše, co v životě a v práci děláte – Lead Yourself ®Tvoříme a realizujeme na českém trhu unikátní programy, které vás zásadně posunou v hluboké proměně osobních postojů a vztahů, stejně jako v manažerských dovednostech.

Služby

Vzdělávací a poradenská společnost. Manažerský a osobnostní rozvoj. Zakázkové a otevřené programy; HR poradenství: Zlepšete kvalitu osobnosti a zlepší se vše, co v životě i v práci děláte. Navyšte svou kvalitu leadera rozvojem klíčových kompetencí. https://www.shineleadership.cz/ Klíčové programy:  Emoční leadership  Vedení lidí a osobní rozvoj s Enneagramem  Emoce a projekty aneb Excelentní týmová spolupráce.  Autentický projev a rétorika jako osobní charisma  Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven  Síla sebe-důvěry  Cesta k excelentnímu výkonu „Flow“ aneb Motivace bez motivace  Cesta k vítězství: Strach jako energie  Cesta k vítězství: Úspěch versus etika a morálka  Cesta ke zdraví, energii a spokojenosti aneb Jak rozumět svému tělu  ENNEA večery „SEN“  Management distribuovaných týmů  Management of remote and distributed teams  Produktový management  WORK-LIFE balance  Sebemotivace  Přesvědčování, argumentace a vyjednávání  Manažerské dovednosti pro nové manažery  Excellent meetings; Facilitace  Osobnostní individuální interview ; Koučink; konzultace  HR poradenství - 360 °ZV

Vybavení

TRÉNINKOVÉ A ŠKOLICÍ PROSTORY V IDEÁLNÍ PRAŽSKÉ DOSTUPNOSTI. Naše nové prostory Shine Leadership® Training Centre na celkové ploše 250 m2 se nacházejí poblíž Pražského hradu, přímo na stanici metra A Hradčanská. Zahrnují dvě klimatizované školicí místnosti, jednací místnost a coffee room.

 

Fotogalerie

nqhzaraqv.jpg hthwpwv04.jpg namtffrrh.jpg rn69wshrr.jpg
t5hp4fbhf.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: