Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Moravskoslezský kraj - Opava - Skalka family park Ostrava

Skalka family park Ostrava *** Standard

Skalka family park Ostrava
Kapacita konferenčních prostor: 0 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
Vřesina 907
Vřesina
74285
+420739521551
+420739521551
produkce@o-range.cz
kaliskova@skalkaostrava.com
+420739521551

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Kalíšková

Unikátní zábava - v srdci přírody na vás ceká unikátní zábavní park. Pro vaše školení, teambuilding, večírek či firemní akci nabízí luxusní eventové prostory, hromadu atrakcí, skvělé gastro a partu profíku, kteří se o vás postarají. A to vše najdete na okraji Ostravy.

Služby

Skvělé atrakce - areál nabízí atrakce pro každého. Kontaktní minizoo s bludištěm, stezku indiánů, virtuální realitu, 40 atrakcí, minigolf, sjezdovku, kluziště, hop arénu, vodní svět či paleontologické naleziště. A pokud vám to nestáčí, dokážeme dodat další atrakce speciálně pro vaši akci! Exkluzivní prostory - areál nekončí atrakcemi. Naopak. Areál disponuje venkovními i vnitřními prostory, takže u nás můžete uspořádat akci za každého počasí. Pro návštěvníky a jejich eventy máme k dispozici sál pro 150 osob, restauraci s terasou pro 80, salónek pro 40 osob a celý venkovní areál pro pořádání venkovních akcí. Samozřejmostí je kvalitní technické zázemí a široké možnosti úpravy prostor dle potřeb dané akce. Možnost parkování je u nás samozřejmostí. Catering na míru - pro vaši akci či event nachystáme dokonalý catering v jakémkoliv rozsahu. Stačí si vybrat z naší široké nabídky celosvětové kuchyně nebo přijít s vlastním požadavkem. Pomůžeme vám občerstvení naplánovat do všech detailu, od rozpočtu po realizaci.

Vybavení

Doplňkové služby - náš zkušený tým vám pomůže akci naplánovat a zařídit do všech detailu. V areálu na vás čekají vyškolení instruktoři a animátoři, kteří vám pomohou užít si náš areál na maximum. Jsme připraveni naplnit vaše představy od A do Z.

 

Fotogalerie

xbcjsjt0c.jpg 8jmzcx0vm.jpg tjarg3sss.jpg rkm54wp41.jpg
jx0b0has1.jpg p90v5f3br.jpg hzfx7hvf1.jpg tszks1tmh.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: