Konferenční prostory, firemní akce

Manuál na firemní akce
Úvodní strana - Královehradecký kraj - Trutnov - Hotel PECR Apartments

Hotel PECR Apartments **** First Class

Hotel PECR Apartments
Kapacita konferenčních prostor: 80 osob
Počet pokojů: 55
Počet lůžek: 227
...GoogleMaps
Pec pod Sněžkou 344
Pec pod Sněžkou
54221
+420702157769
+420739329441
firmy@pecr.cz
provozni@pecr.cz
+420739329441

Kontaktní osoba: Barbora Šilhánková

Unikátní hotelový komplex Působivá architektura hotelů, luxusní ubytování, vynikající gastronomie a wellness, nabízí jedinečný zážitek pro vaše tělo a mysl. Hotely Pecr Well a Pecr Deep patří díky své architektuře mezi nejmodernější hotely v Krkonoších. Na střeše hotelu Pecr Well naleznete jedinečné wellnes & SPA. V obou hotelích se nachází restaurace.

Služby

Čtyřhvězdičkové hotely Deep a Well nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech včetně kuchyně, luxusní koupelny a dostatku úložných prostor. Parkování v krytých garážích, samostatné kóje na lyže/kola, wi-fi zdarma v celém hotelu, dětská herna.

Vybavení

Hotelový komplex PECR Vyberte si jeden z našich hotelů Pecr Well**** nebo Pecr Deep**** Oba hotely se nachází v samém centru Pece pod Sněžkou a nabízí vysoký standard ubytování a služeb.

Ubytování

Ubytování ve 2 až 5 lůžkových apartmánech od 32m2 až po 55m2. Každý apartmán je vybaven jednou až dvěma obytnými místnostmi s rozkládací sedačkou nebo další manželskou postelí, kuchyní a jídelním stolem. Součástí apartmánu je luxusní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, samostatná toaleta a lodžie.Kuchyň je plně vybavená kuchyňským nádobím a spotřebiči: lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, vařič, trouba, myčka, el. konvice na vodu, potřebné nádobí. Apartmán nabízí dostatek úložných prostor. Obě obytné místnosti jsou vybavený plošnými LCD obrazovkami. Přístup je zabezpečen kartovým systémem. Wi-fi zdarma. Každý apartmán disponuje parkovacím stáním v krytých garážích v suterénu hotelu a samostatnou kójí na lyže. Celková kapacita obou budov je 176 - 227 osob.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Konferenční místnostIcon PDF Konferenční místnost 88 m2 80 40 40 50
Pro konání firemních akcí, workshopů, školení a teambuildingů je k dispozici konferenční místnost až pro 80 osob. V místnosti je denní světlo, okna je možné zatemnit a využít plátno s dataprojektorem. K dispozici je i ozvučení včetně mikrofonu. Dále je možnost uzavřít restauraci Deep až pro 100 osob včetně degustací, coffee breaku a bufetů.
 
Dětská hernaIcon PDF Dětská herna 45 m2
Ideální prostor pro dětské oslavy případně i cvičení menších skupin. Místnost má denní světlo, východ na terasu, dataprojektor a plátno. Vybavena dětským nábytkem.
 
Restaurace DEEPIcon PDF Restaurace DEEP 100 m2
Restauraci DEEP je možnost uzavřít až pro 100 osob včetně degustací, coffee breaku a bufetů. Ideální na oslavy, neformální setkání. Pevně dané uspořádání stolů v boxech.
 
Restaurace Burger HouseIcon PDF Restaurace Burger House 60 m2
Restaurace Burger House vhodná pro neformální setkání např. na sledování sportovních zápasů - je k dispozici dataprojektor a plátno.
 
 
 

Fotogalerie

en7aexwsp.jpg uguq8e3n8.jpg 5h6hn0n3n.jpg ffmj6gxwn.jpg
pjj5158je.jpgNo exclusive/No VIP (1, 1423)
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: