Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Královehradecký kraj - Trutnov - Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec *** Standard

Aparthotel Svatý Vavřinec
Kapacita konferenčních prostor: 300 osob
Počet pokojů: 90
Počet lůžek: 300
Pec pod Sněžkou 355
Pec pod Sněžkou
54221
+420 736 288 161
+420 778 787 124
+420 770 122 121
akce@svatyvavrinec.cz
sales@svatyvavrinec.cz

Kontaktní osoba: Markéta Andrlová

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou. Nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii designu, komfortu a pohodlí. Aparthotel byl otevřen v prosinci 2018 a již nyní se řadí mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější hotely v lokalitě. Celková kapacita hotelu je 90 apartmánů s 300 lůžky a bezmála 80 parkovacích míst.

Služby

K dispozici je široká nabídka designových a neotřelých konferenčních prostor. V rámci firemních akcích pro Vás rádi zajistíme degustační večeře párované s vybranými víny, degustace zahraničních rumů a vín, zážitkové večeře s grilováním. Využít můžete Krkonošské wellness, masáže či kosmetiku a rádi Vám pomůžeme připravit nezapomenutelný program uvnitř hotelu i v jeho okolí.

Vybavení

Konferenční prostory jsou vybavené dataprojektory, velkoformátovými plátny a flipcharty.

Ubytování

Nabízíme elegantně řešené dispozice od studií až po luxusní apartmány s vířivkou a saunou.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Konferenční sál Sněžka Icon PDF Konferenční sál Sněžka 60 22 50 24
Konferenční prostor Sněžka je vzdušný prostor, který disponuje variabilitou uspořádání stolů, velkou prosklenou stěnou i možností velkoplošného promítání. Do sálu se pohodlně vejde až 60 osob. Lze ho po drobné úpravě využít i jako prostor na skupinovou pohybovou výuku, tanec, či jógu.
 
Salónek RůžohorkyIcon PDF Salónek Růžohorky 45 35
Salónek Růžohorky je vhodný pro středně velké skupiny, disponuje dostatkem denního světla a nabízí širokou možnost uspořádání stolů pro pracovní aktivity i zábavu. Salonek lze vybavit dataprojektorem, velkoplošným plátnem i flipcharty. Maximální kapacita salónku je 45 osob.
 
VinárnaIcon PDF Vinárna 24 24
Unikátní konferenční prostor s průhledem do vinotéky. Vinárna je vybavená dataprojektorem a velkoplošným plátnem. Maximálně zde usadíme 24 osob, prostor je variabilní.
 
LobbyIcon PDF Lobby 75 40 60 44
Lobby je prostorné a vhodné pro neformální setkání i pracovní bloky firemních týmů. Útulnost prostoru dodává krb, dobrou světelnost pak velká prosklená stěna. Lobby je vybaveno dataprojektorem a velkoplošným plátnem s maximální kapacitou 75 osob.
 
Sál Valet - originální konferenční prostor s kapacitou 300 osobIcon PDF Sál Valet - originální konferenční prostor s kapacitou 300 osob 300 300
Valet je neotřelý konferenční prostor pro větší skupiny lidí. Je vybaven audiosystémem, dataprojektorem, plátnem, pódiem i televizemi pro přenos prezentací do prostoru. Pro danou kapacitu umíme připravit bohatý catering. V prostoru lze uspořádat veletrh, vystavit techniku i automobily.
 
 
 

Fotogalerie

ves8ua4k8.jpg5kv9x6ghb.jpgsun0whghn.jpgta9jupcx1.jpg
6q9tfatbq.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: