Konferenční prostory, firemní akce

Sokolovna Průhonice *** Standard

Sokolovna Průhonice
Kapacita konferenčních prostor: 300 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
Říčanská 118
Praha
252 43
+420 267 310 506
info@sokolovnapruhonice.cz

Kontaktní osoba: Michal Plesní­k

Jste nároční a hledáte pro svou firemní akci ideální reprezentativní místo? Sokolovna Průhonice Vám nabízí jedinečné prostory s atmosférou a dokonalý profesionální­ servis. Jedině na naprosto povedenou akci budou Vaši obchodní­ partneři, ale i kolegové, zaměstnanci rádi vzpomí­nat. Uděláme pro Vaši firmu maximum.

Soubory ke stažení

 

Služby

Pronájem exkluzivních prostor a nestandardní­ch vnitřních i venkovní­ch prostor, moderní­ technické vybavení­ (LCD televize, flipcharty, DVD, SAT, videokonference, data projektor + plátno, ozvučení s vlastní­ audio/video produkcí­), profesionální­ zázemá­, kvalitní servis a tvořivý tým, maximální­ soukromí a komfort. Poskytujeme organizační­ a technické služby, gastronomické speciality, sportovní­ a relaxační­ služby, animační­ a doprovodný programy. Pronájmy Sokolovny Průhonice:Tisková konference, firemní­ školení­, semináře, obchodní­ jednání­, eventy, gala večery, Vánoční­ večí­rky, teambuildingové akce, kulturní­ akce, výjezdní­ zasedání, narozeninové oslavy, kurzy vaření, degustace, tématické brunche, módní­ přehlídky, dětské dny, sportovní­ turnaje a jiné

Vybavení

Wifi připojení na internet, 2x LCD TV, flipcharty, DVD, TV, SAT, ozvučení vlastní­m audio systémem, plně klimatizovaná mí­stnost, prostor s vlastní­m sociální­m zaří­zením, vlastní šatna.

 

Fotogalerie

te0nvxyj2.jpg 7n0b0ez13.jpg g4uwtvfzq.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: