Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Olomoucký kraj - Přerov - Hotel Na Jižní­ *** Přerov

Hotel Na Jižní­ *** Přerov *** Standard

Hotel Na Jižní­ *** Přerov
Kapacita konferenčních prostor: 110 osob
Počet pokojů: 29
Počet lůžek: 81
Jižní čtvrť III 11
Přerov
750 02
+420 581 218 284
+420 604 218 284
hotel@najizni.cz
reznickova@najizni.cz
+420 604 218 284

Kontaktní osoba: Ing. Jarmila Řezníčková

Hotel Na Jižní je situován do klidné části města Přerova, jednoho z významných center turistického regionu Střední Morava. Stylové prostředí našeho hotelu nabízí ubytování s kompletním servisem v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Restaurace nabízí mnoho specialit české i zahraniční kuchyně včetně grilovaných pochoutek, které v Gastro salonku naši kuchaři připraví přímo před Vámi. Pro firemní a společenské akce nabízíme 5 sálů s celkovou kapacitou až 200 osob. Sportcentrum „Na Jižní“ je přístupné nejen pro hotelové hosty, ale také široké veřejnosti. K dispozici je Vám Sportbar s nočním provozem, bowling, sauna, petanque, metaná, lukostřelba a stolní tenis.

Služby

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí příjemné ubytování, kvalitní gastroslužby ve stylové restauraci. Naleznete zde také kompletní servis a zázemí pro pořádání konferencí, firemních akcí či školení, ale také možnost uspořádat zde svatbu, rodinnou oslavu nebo večírek pro přátele. Hotel nabízí pro své hosty i pro ostatní návštěvníky využití sauny s ochlazovacím bazénkem a masáží. Návštěvníci mohou využít také sportcentrum - stolní tenis, lukostřelba, metaná. K dispozici je parkování přímo u hotelu, ozvučení, Wi-Fi připojení na internet, ruční mikrofon, data projektor, plátno, flipchart , TV, video, CD přehrávač. Technologie umožňuje propojení PC s TV i s dataprojektorem. Veškeré konferenční prostory jsou bezbariérové, klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. Některé z nich mají k dispozici minikuchyňku s výčepem, taneční parket, venkovní terasu pro kuřáky a posezení v p ředsálí.

Vybavení

Součástí hotelu je i vlastní minipivovar JIŽAN. Minipivovar je umístěn do zrekonstruované pivnice, které je součástí i prostorná venkovní zahrádka v příjemném zastřešeném prostředí.

Ubytování

Vybavení všech pokojů: - koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC - TV se satelitním příjmem - telefon - Wi-Fi připojení na internet - ZDARMA - lednice (minibar na vyžádání) - klimatizace. V nabídce také bezbariérový pokoj. Ceník ubytování NA JIŽNÍ: jednolůžkový pokoj 890,- Kč/noc dvoulůžkový pokoj 1.200,- Kč/noc apartmán 1800,-/noc přistýlka 290,- Kč/noc domácí mazlíček 160,- Kč/noc snídaně 110,- Kč/osoba městský poplatek 6,-/osoba/den

 

Fotogalerie

6yg6m60us.jpg tgrpxz7cg.jpg 69xfyfu1f.jpg gp720fmxx.jpg
3fkf4atcc.jpgNo exclusive/No VIP (1, 331)
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: