Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Pardubický kraj - Svitavy - Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o.

Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o. *** Standard

Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o.
Kapacita konferenčních prostor: 120 osob
Počet pokojů: 32
Počet lůžek: 60
Smetanovo náměstí 84
Litomyšl
570 01
+420 461 615 338
+420734670355
zlata.hvezda@lit.cz
recepce.zlata.hvezda@lit.cz
+420734670355

Kontaktní osoba: Jílková Barbora

V hotelu Zlatá Hvězda nacházející se přímo v historickém centru města Litomyšl najdete ubytování, restauraci, konferenční prostory, salonky.

Služby

Pro firemní školení, semináře, konference i rodinná setkání je pro Vás k dispozici salonek Múza s kapacitou 30 míst, salonek Sonáta s kapacitou 25 míst a sál B. Smetany s kapacitou 100 míst dle uspořádání. K sálu lze také využít zimní zahradu s venkovní terasou, tím vznikne krásný prostor pro raut. Organizace svatebních hostin, oslav, cateringové služby.

Vybavení

Nechcete - li opouštět hotel, čeká na Vás v Hotelu Zlatá Hvězda například sauna a vyhlídková skleněná terasa s výhledem na renesanční zámek, který je zapsán v seznamu chráněných památek UNESCO. Restaurace nabízí bohatý výběr z české i minutkové kuchyně.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 32 pokojích vybavených vlastní koupelnou (vana nebo sprchový kout), předsíňkou s úložným prostorem, TV se SAT, telefonem, lednicí a trezorem, pokrytím WIFI. Pokoje nabízí kouzelný výhled na renesanční náměstí a piaristický klášter nebo jsou orientovány na klidnější část města. Recepce funguje non-stop. V nabídce máme také nadstandartní pokoje s hydromasážní vanou, parní kabinou, infra kabinou, k dispozici hotelová sauna.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Konferenční sál Bedřicha Smetany 120 60 90
Kapacita 120 osob K sálu přiléhá zimní zahrada s venkovním posezením - lze využít jako prostor pro coffee breaky nebo rauty včetně možnosti grilování. Sál je oddělen posuvnými dveřmi od salónku, lze jej využít samostatně nebo k navýšení kapacity sálu.
 
Salónek Múza 40 30 35
Kapacita 35 osob Bezbariérový přístup Vhodný pro svatební hostiny, rodinné oslavy a setkání nebo pro konferenční účely - jednání a školení menšího rozsahu.
 
 
 

Fotogalerie

7j1rsy5f4.jpg qxphhmx31.jpg g4xq92bnh.jpg 60u5utg30.jpg
_MG_6311.jpgNo exclusive/No VIP (1, 89)
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: