Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Plzeňský kraj - Plzeň-jih - Hotel Pod Kokšínem

Hotel Pod Kokšínem *** Standard

Hotel Pod Kokšínem
Kapacita konferenčních prostor: 50 osob
Počet pokojů: 13
Počet lůžek: 40
Hořehledy 35
Spálené Poříčí
33561
775012892
606793476
mkopcak@golf-horehledy.cz
recepce@hotelpodkoksinem.cz

Kontaktní osoba: Martin Kopčák

Hotel "Pod Kokšínem" byl vystavěn v rozmezí let 2012 - 2014 na základech bývalé zájezdní restaurace, jejíž počátky sahají až do 15. století. Jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů, restaurace i zasedací místnosti a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném a kouzelně členitém prostředí. Hotel disponuje více než 50ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji.

Služby

Hotel Pod Kokšínem, trojnásobný držitel Velké ceny cestovního ruchu, nabízí ubytovací, stravovací i kongresové služby široké veřejnosti. Úzce spolupracujeme s PilsnerGolf Resortem Hořehledy a můžeme nabídnout aktivity spojené s golfovým hřištěm, stejně jako s Informačním Centrem Brdy, které vzniklo spolu s otevřením naší nejmladší CHKO. Nabízíme teambuildingové aktivity, školící i prezentační prostory, catteringové služby.

Vybavení

Hotel disponuje kongresovým sálem s kapacitou cca 50 míst, který je kompletně audiovizuálně vybaven (projektor, TV, WIFI, flipchart, ozvučení).

Ubytování

Nabízíme kvalitní a stylové ubytování v kouzelně členitých 13ti pokojích s pohodlnými king-size letišti, vlastními koupelnami s fénem a se sprchovým koutem nebo vanou, TV a WIFI. Součástí prostor pro hosty hotelu je i klubovna, kde mohou odpočívat u her nebo nad knihou za špatného počasí a kde je rovněž dětský koutek.

 

Fotogalerie

hh5q4g9h8.jpg envkp06wq.jpg 1n609hz70.jpg 5ucx2ea0c.jpg
n6jnnv1y5.jpg qpen782ur.jpg 7tcb4ru5h.jpg z11hp9zun.jpg
y0tr78uk9.jpg 9tbgtzv0a.jpg s1mmsvjxn.jpg yyaewbkgy.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: