Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 2 - Le Palais Art Hotel Praha

Le Palais Art Hotel Praha ***** Luxury

Le Palais Art Hotel Praha
Kapacita konferenčních prostor: 150 osob
Počet pokojů: 72
Počet lůžek: 144
U Zvonařky 65/1
Praha
12000
+420234634111
+420234634677
barbora.jurova@lepalaishotel.eu
info@lepalaishotel.eu

Kontaktní osoba: Barbora Jurová

V luxusní rezidenční čtvrti, 5 minut pěšky od zastávky metra I.P.Pavlova, se nachází Le Palais Art Hotel Prague patřící k architektonickým skvostům slohu Belle Époque. Le Palais Art Hotel Prague nabízí elegantní prostory pro Vaše schůzky, konference či soukromá jednání. Konferenční místnost Gallery disponuje kapacitou až 80 účastníků. Exkluzivní atmosféra apartmánů je poté ideální pro výjimečné akce do 36 osob. Samozřejmostí je také možnost ubytování v 60 pokojích a 12 luxusních apartmánech. Ke konferencím a eventům samozřejmě nabízíme i kvalitní občerstvení servírované ve fine dining restauraci Artista. Hostům restaurace Artista je k dispozici letní terasa s nádherným výhledem do Nuselského údolí a na Nové Město. Hotel dále nabízí možnost parkování ve vlastní hotelové garáži s kapacitou 40 míst. Výběr tohoto hotelu je skvělou volbou pro náročné klienty, kteří vyhledávají hotel s vybavením a službami na vysoké úrovni.

Soubory ke stažení

 

Ubytování

Kromě 60 exkluzivních pokojů nabízíme i 12 mimořádných a prostorných apartmánů. Dva z nich jsou jedinečné pokoje zdobené Ludkěm Maroldem, jedním z nejslavnějších umělců 19. století. Apartmá Marold a Belle Epoque jsou ozdobeny originálními realistickými malbami tohoto známého českého malíře a často se využívají i jako konferenční sály.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Gallery meeting roomIcon PDF Gallery meeting room 85 m2 80 45 54 45
Ideálně umístěná konferenční místnost s kapacitou až 80 osob má dostatek denního světla a integrovanou multimediální techniku, která je součástí pronájmu. Připojení vysokorychlostním WiFi je samozřejmostí.
 
Belle ÉpoqueIcon PDF Belle Époque 55 m2 36 21 24 21
Konferenční salonek umístěný v 1. patře hotelu se zdobeným stropem od známého malíře Luďka Marolda je ideální pro jednání do 36 osob. Salonek má dostatek denního světla a v zimním obdobím může být atmosféra dokreslena i vlastním krbem. Základní audiovizuální technika je součástí pronájmu. Připojení vysokorychlostním Wi-Fi je samozřejmostí. Rozměry místnosti: d*š*v v metrech = 9,6 * 5,7 * 3,3. Celková plocha 55 m2.
 
Marold Icon PDF Marold 53 m2 36 21 24 21
Konferenční salonek umístěný v 1. patře hotelu v těsné blízkosti Belle Époque, s jedinečným zdobeným stropem od známého malíře Luďka Maroldam je vhodný pro jednání do 36 osob. Salonek má dostatek denního světla a v zimním obdobím může být atmosféra dokreslena i vlastním krbem. Základní audiovizuální technika je součástí pronájmu. Připojení vysokorychlostním Wi-Fi je samozřejmostí. Rozměry místnosti: d*š*v v metrech = 9,3 * 5,7 * 3,3. Celková plocha 53 m2.
 
BellevueIcon PDF Bellevue 26 m2 16 9 12 9
Konferenční salonek umístěný v 1. patře hotelu s překrásným výhledem na Nuselské údolí je ideální pro menší jednání do 10 osob. Salonek má dostatek denního světla. Základní audiovizuální technika je součástí pronájmu. Připojení vysokorychlostním Wi-Fi je samozřejmostí. Rozměry místnosti: d*š*v v metrech = 6 * 3,5 * 3,3. Celková plocha 26,5 m2.
 
BohemeIcon PDF Boheme 28 m2 9 9
Konferenční salonek umístěný v 1. patře hotelu je rozdělen do dvou částí a je vhodný na oddělená jednání pro maximálně 10 osob. Salonek má dostatek denního světla. Základní audiovizuální technika je součástí pronájmu. Připojení vysokorychlostním WiFi je samozřejmostí. Celková plocha 28,5 m2.
 
Artista a přilehlé prostoryIcon PDF Artista a přilehlé prostory
Prostor restaurace je rozdělen do tří, resp. čtyř částí – ARTISTA, Club a Knihovna. Uprostřed toho všeho je tzv. Výklenek, kde je servírováno občerstvení. Tato část je oddělena od zbytku hotelu vlastní chodbou s vlastním vstupem do hotelu. Spojením těchto prostor vznikne jedinečný prostor pro pořádání večírků a eventů. Kapacitu je možné ještě zvýšit využitím terasy či kongresové místnosti Gallery. Rádi Vám pomůžeme i se zařízením programu na Váš večírek ve formě např.: • DJ nebo živá hudba, • moderátor, • degustace vína, whisky a čehokoliv, na co máte chuť, • barman show, • líčící koutek Mary Kay, • fotokoutek, • kouzelník, klaun, • balonková nebo květinová výzdoba, • a mnoho dalšího.
 
 
 

Fotogalerie

ry1bg1xu9.jpg 7g76pm9xb.jpg bj7qt57mx.jpg afs601e2h.jpg
vs59h2g4y.jpg 8h2h192u6.jpg znh0b65je.jpg uabfp8px9.jpg
w97zhxn9b.jpg kmpk39hkw.jpg uw653u7rz.jpg 3hm5fq7s3.jpg
40u8rn9fm.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: