Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Středočeský kraj - Benešov - Harmony resort Javorník

Harmony resort Javorník *** Standard

Harmony resort Javorník
Kapacita konferenčních prostor: 50 osob
Počet pokojů: 10
Počet lůžek: 30
Javorník 31
Javorník - Čtyřkoly
25722
+420 733 713 782
+420 602 562 480
office@harmonyjavornik.cz
recepce@harmonyjavornik.cz

Kontaktní osoba: Bc. Hana Hanzlíková

Harmony resort Javorník je nově zrekonstruovaný penzion s útulnou restaurací, kde si pochutnáte nejen na domácí kuchyni, ale zároveň je oázou klidu a pohody, takže si u nás zaručeně odpočinete a načerpáte energii. Náš rezort je vhodný nejen pro individuální turistiku, ale slouží i jako zázemí pro firemní akce, školení či soukromé akce všeho druhu. Neváhejte se na nás obrátit, vaší poptávku na školení naceníme a vyřídíme obratem. Výhodou je nízká cena pronájmu školící místnosti. V okolí penzionu máte možnost poznat malebný Ladův kraj a přírodu v okolí řeky Sázavy. Místo láká jak k pěší turistice, tak je i báječným výchozím bodem vašich cyklistických výletů. Náš kolektiv je tu pro vás a s každým možným i nemožným přáním vám ochotně pomůžeme. Těšíme se na vaši návštěvu! Tým Harmony resort Javorník

Soubory ke stažení

 

Služby

Nabízíme ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích typu standart, superior a apartmá s celkovou kapacitou až 30 lůžek (vč. přistýlek). V naší restauraci pohodlně usadíme až 50 osob. V letních měsících je k dispozici i zahrádka a celková kapacita objektu je tak až 150 osob. Naše restaurace je k dispozici od pondělí do pátku a vyberete si u nás ze stálé nabídky, pravidelně také aktualizujeme nabídku specialit. Pochutnáte si na točeném pivu, výběru kvalitních vín pro milovníky dobrého pití pak nabízíme širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.

Vybavení

Resort je vybaven restaurací, má vlastní parkoviště, v zahradě je k dispozici hřiště na volejbal, nohejbal či malý fotbal. V zahradě je dřevěný altánek sloužící k rekreaci nebo jako obřadní svatební místo. V suterénu je pak herna s šipkami a karetním stolkem. Salonek je vybaven dataprojektorem, flipchartem, audiotechnikou s výhledem do zahrady s možností různorodého uspořádání stolů. Je vhodný především k pořádání uzavřených akcí či firemních školení se samostatným vstupem do zahrady a restaurace. V celém objektu je k dispozici kvalitní Wifi připojení.

Ubytování

Nově zrekonstruované pokoje jsou situované v prvním a druhém podlaží a vybavené vždy manželskou oddělitelnou postelí (s možností přistýlek), nočními stolky s lampičkami, pracovním stolem se stolní lampou, šatní skříní, minibarem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Pokoje superior a apartmá pak mají navíc TV a sedací soupravu. Nově máme v nabídce i velké apartmá s TV, vířivkou odděleným pokojem s pracovním stolem a sedací soupravou.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Konferenční prostor Harmony resort JavorníkIcon PDF Konferenční prostor Harmony resort Javorník 50 m2 50 28 20 25
Náš sál je vybaven kvalitním dataprojektorem a ozvučením, s variabilitou různých variant sestavení stolů i světelným konfortem a výhledem do přírody. Prostředí kde se nachází náš penzion i naše služby, vybízejí ke konání firemních akcí různého druhu. Teambuilding s možností celé řady aktivit v blízkosti našeho resortu, firemní oslavy a školení. Náš personál, restaurace i kuchyně, vám vytvoří příjemné a profesionální prostředí. Připravíme vám kvalitní domácí stravování, včetně občerstvení v průběhu cofee breaků, a to vždy dle vašeho přání nebo potřeb. Nápojový bufet je vám k dispozici po celou dobu trvání vaší akce.
 
 
 

Fotogalerie

wsuahqata.jpg sk4r9b5yh.jpg bgaxtneux.jpg 6fkfh1hwv.jpg
8rvhq57sk.jpg 6tn95mkfm.jpg x127e8yf5.jpg fhuz5h0ju.jpg
8w96u7jwg.jpg jhay535tp.jpg 7wzcjpf4b.jpg z8qqrmzgm.jpg
gc4rfa320.jpg c1199h9tn.jpg 82p331tjx.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: