Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Středočeský kraj - Benešov - Harmony resort Javorník

Harmony resort Javorník *** Standard

Harmony resort Javorník
Kapacita konferenčních prostor: 50 osob
Počet pokojů: 10
Počet lůžek: 30
Javorník 31
Javorník - Čtyřkoly
25722
+420 733 713 782
+420 602 562 480
office@harmonyjavornik.cz
recepce@harmonyjavornik.cz

Kontaktní osoba: Bc. Hana Hanzlíková

Harmony resort Javorník je nově zrekonstruovaný penzion s útulnou restaurací, kde si pochutnáte nejen na domácí kuchyni, ale zároveň je oázou klidu a pohody, takže si u nás zaručeně odpočinete a načerpáte energii. Náš rezort je vhodný nejen pro individuální turistiku, ale slouží i jako zázemí pro firemní akce, školení či soukromé akce všeho druhu. Neváhejte se na nás obrátit, vaší poptávku na školení naceníme a vyřídíme obratem. Výhodou je nízká cena pronájmu školící místnosti. V okolí penzionu máte možnost poznat malebný Ladův kraj a přírodu v okolí řeky Sázavy. Místo láká jak k pěší turistice, tak je i báječným výchozím bodem vašich cyklistických výletů. Náš kolektiv je tu pro vás a s každým možným i nemožným přáním vám ochotně pomůžeme. Těšíme se na vaši návštěvu! Tým Harmony resort Javorník

Soubory ke stažení

 

Služby

Nabízíme ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích typu standart, superior a apartmá s celkovou kapacitou až 30 lůžek (vč. přistýlek). V naší restauraci pohodlně usadíme až 50 osob. V letních měsících je k dispozici i zahrádka a celková kapacita objektu je tak až 150 osob. Naše restaurace je k dispozici od pondělí do pátku a vyberete si u nás ze stálé nabídky, pravidelně také aktualizujeme nabídku specialit. Pochutnáte si na točeném pivu, výběru kvalitních vín pro milovníky dobrého pití pak nabízíme širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.

Vybavení

Resort je vybaven restaurací, má vlastní parkoviště, v zahradě je k dispozici hřiště na volejbal, nohejbal či malý fotbal. V zahradě je dřevěný altánek sloužící k rekreaci nebo jako obřadní svatební místo. V suterénu je pak herna s šipkami a karetním stolkem. Salonek je vybaven dataprojektorem, flipchartem, audiotechnikou s výhledem do zahrady s možností různorodého uspořádání stolů. Je vhodný především k pořádání uzavřených akcí či firemních školení se samostatným vstupem do zahrady a restaurace. V celém objektu je k dispozici kvalitní Wifi připojení.

Ubytování

Nově zrekonstruované pokoje jsou situované v prvním a druhém podlaží a vybavené vždy manželskou oddělitelnou postelí (s možností přistýlek), nočními stolky s lampičkami, pracovním stolem se stolní lampou, šatní skříní, minibarem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Pokoje superior a apartmá pak mají navíc TV a sedací soupravu. Nově máme v nabídce i velké apartmá s TV, vířivkou odděleným pokojem s pracovním stolem a sedací soupravou.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Konferenční prostor Harmony resort JavorníkIcon PDF Konferenční prostor Harmony resort Javorník 50 m2 50 28 20 25
Náš sál je vybaven kvalitním dataprojektorem a ozvučením, s variabilitou různých variant sestavení stolů i světelným konfortem a výhledem do přírody. Prostředí kde se nachází náš penzion i naše služby, vybízejí ke konání firemních akcí různého druhu. Teambuilding s možností celé řady aktivit v blízkosti našeho resortu, firemní oslavy a školení. Náš personál, restaurace i kuchyně, vám vytvoří příjemné a profesionální prostředí. Připravíme vám kvalitní domácí stravování, včetně občerstvení v průběhu cofee breaků, a to vždy dle vašeho přání nebo potřeb. Nápojový bufet je vám k dispozici po celou dobu trvání vaší akce.
 
 
 

Fotogalerie

wsuahqata.jpgsk4r9b5yh.jpgbgaxtneux.jpg6fkfh1hwv.jpg
8rvhq57sk.jpg6tn95mkfm.jpgx127e8yf5.jpgfhuz5h0ju.jpg
8w96u7jwg.jpgjhay535tp.jpg7wzcjpf4b.jpgz8qqrmzgm.jpg
gc4rfa320.jpgc1199h9tn.jpg82p331tjx.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: