Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Liberecký kraj - Liberec - Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Clarion Grandhotel Zlatý Lev **** First Class

Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Kapacita konferenčních prostor: 440 osob
Počet pokojů: 117
Počet lůžek: 440
Gutenbergova 126
Liberec
46001
+420485256700
v.spisova@clarion-hotels.cz
reservations.ghzl@clarion-hotels.cz

Kontaktní osoba: Vlasta Špísová

Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci vás uchvátí svojí secesní krásou, milými zaměstnanci a kvalitou služeb. Chcete⁠-⁠li mít vše v blízkosti hotelu, vybrali jste si správně. Historické centrum Liberce je hned za rohem, naproti hotelu je menší park, Ještěd máte na dohled a Jizerské hory na dosah. Vyberte si svůj pokoj, odpočiňte si nějaký čas v hotelovém wellness, naplánujte si večer v moderní české hospodě s poctivou kuchyní. U nás najdete vše, co budete během svého pobytu v Liberci potřebovat. Pro svoji důležitou akci využijte jeden ze tří salonků anebo rovnou velký sál pro 440 hostů. Máme zkušenosti, které vám organizaci a přípravy ulehčí a vše pak proběhne hladce jako po drátkách.

Služby

Víme, že uspořádat úspěšnou akci je výzva. Jsme tu od toho, abychom vám s tím pomohli. Unikátní historické prostory dodají vaší události ten pravý punc výjimečnosti. Dýchne tu na vás atmosféra secese, která okouzlí vás i vaše hosty. Vyberte si velký sál s galerií a pódiem anebo některý ze 3 menších salonků. Celkem si k nám můžete pozvat až 440 hostů a uspořádat vše od menších školení, přes svatební hostiny, rodinné oslavy, plesy až po tiskové konference a firemní večírky.

Vybavení

Malé jednání, školení, workshop, seminář, kongres, konference, koncert, gala večer, svatba... Máme řešení pro každou příležitost. Vyberte si ten pravý prostor právě pro vás.

 

Fotogalerie

9jh1hp6ss.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: