Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Jihomoravský kraj - Břeclav - Konferenční prostor v Lednici - Burgrs Club

Konferenční prostor v Lednici - Burgrs Club *** Standard

Konferenční prostor v Lednici - Burgrs Club
Kapacita konferenčních prostor: 58 osob
Počet pokojů: 0
Počet lůžek: 0
21. dubna 694
Lednice
69144
608617784
info@burgrsclub.cz

Kontaktní osoba: Ing. Martin Tuček

Originální místo s jedinečnou atmosférou pro chvíle s vašimi kolegy. Pokud hledáte ideální prostředí pro vaše firemní akce, jako jsou konference, celofiremní porady, reprezentativní večírky, teambuildingy, prezentace, nebo meet - upy s vašimi stakeholdery, budeme pro vás skvělou volbou. Burgr’s Club je multifunkční prostor a svým neobvyklým konceptem vám nabízí pestrou paletu možností jak vystavět kompletní akci od A do Z, od rána do večera. Tady se každý cítí skvěle, prostor i atmosféra vás pohltí. Zkuste to!

Soubory ke stažení

 

Služby

Práce: prezentace/ konference / porady /semináře / diskuze apod. Jídlo: chefs table / degustace / zážitková gastronomie / rauty / občerstvení apod. Zábava: živá kapela / karaoke / stand-up / prohlídky zámku & prohlídky parku & zážitky v LVA a mnoho dalšího.

Vybavení

- Projekční plátno s úhlopříčkou: 139” = 3,4 m šířka plátna: 3 m, poměr stran: 16:9. - Ultra Short Throw projektor 4K / UHD projektor je umístěn hned u plátna. Těsně před plátnem tedy může stát přednášející, aniž by byl projektorem osvětlován. - Profesionální ozvučení prostoru. - 4x bezdrátové mikroporty. - 3x klasické ruční mikrofony i se stojany. - Čtecí zařízení. - Rozměry přednáškové části: 12,5 m x 7,8 m (d x š) - Pódium 3x3m - Maximální kapacita v konferenčním uspořádání = 58 míst.

Ubytování

Spolupracujeme s několika hotely a penziony v blízkém okolí (do 5min.) a dokážeme vám zařídit krásné ubytování za výhodných podmínek. Stačí si jen vybrat, zda chcete bydlet v hotelu s výhledem na zámek nebo třeba s welness

 

Fotogalerie

vnpeuqchj.jpgct8jr7ghg.jpg82y55pqna.jpgntakqch42.jpg
fvgg58h0p.jpgkma7hneam.jpg2ypspruzc.jpghb0m49kkc.jpg
gegtw3u08.jpgt0ktfpgbr.jpgt6qusagpp.jpga2fyy8yh0.jpg
9cjzcbrt3.jpgn886t0auk.jpg0hj832k4b.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: