Konferenční prostory, firemní akce

Úvodní strana - Hlavní město Praha - Praha 3 - Hotel Ariston & Ariston Patio

Hotel Ariston & Ariston Patio **** First Class

Hotel Ariston & Ariston Patio
Kapacita konferenčních prostor: 200 osob
Počet pokojů: 116
Počet lůžek: 215
Seifertova 65
Praha 3
13000
+420222782517
+420720814566
ariston@hhotels.cz
dresler@hhotels.cz

Kontaktní osoba: Ing. Veronika Dresler Vojtíšková

Hotel Ariston & Ariston Patio disponuje ideální polohou, a to v těsné blízkosti obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, nedaleko Hlavního nádraží.

Služby

- 116 pokojů ( dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, superior pokoje s klimatizací) - Business koutek - Společenský sál s kapacitou až 200 osob - Wi-Fi v celém hotelu zdarma - Recepce, Lobby bar, Směnárna - Parkování v areálu hotelu - Snídaně (formou teplého a studeného bufetu) - Úschova zavazadel

Vybavení

Prostorný historický společenský sál s divadelním pódiem poskytuje vhodné zázemí pro pořádání konferencí, firemních akcí či společenských událostí, živých vystoupení, divadel a plesů. V předsálí je k dispozici samostatný bar, oddělená šatna a technické zázemí. Hotelová recepce je hostům k dispozici 24 hodin denně s možností využití lobby baru, stolního počítače a tiskárny. Snídaně se podávají formou bufetu v prostorách historického sálu a dále je možnost využití parkovacích míst v uzavřeném dvoře budovy Patio.

Ubytování

Hotel nabízí pohodlně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vysokorychlostním internetem, minibarem a plochými televizory. V hlavní budově se nachází 31 nově zrekonstruovaných Superior pokojů, navíc s klimatizací.

 

Fotogalerie

hyk8ra91a.jpg9g475ggm1.jpggh2afkhjq.jpgg0cjj1ry9.jpg
9zka1qumy.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: