Konferenční prostory, firemní akce

Hotel Belvedere *** Standard

Hotel Belvedere
Kapacita konferenčních prostor: 420 osob
Počet pokojů: 149
Počet lůžek: 306
Milady Horákové 19
Praha 7
17000
+420 720 814 566
belvedere@hhotels.cz
dresler@hhotels.cz

Kontaktní osoba: Ing. Veronika Dresler Vojtíšková

Hotel Belvedere se nachází ve funkcionalistické budově z počátku 20. století v blízkosti centra a disponuje 149 moderně vybavenými pokoji s vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením. Hotel nabízí rozsáhlé konferenční prostory o celkové kapacitě 420 osob rodělené do 3 různých konferenčních sálů vhodných pro pořádání konferencí, meetingů, školení nebo společenských akcí.

Soubory ke stažení

 

Služby

Konferenční prostory až pro 420 osob rozdělené do 3 různých konferenčních sálů a místností, A la carte restaurace Bistro Belcredi, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, Lobby bar s business koutkem (PC s tiskárnou a internetovým připojením) , parkování – nutná rezervace předem, směnárna, Bankomat (EUR, USD, CZK), Kadeřnictví a kosmetický salon, Thajské masáže.

Vybavení

V konferenčních prostorách je k dispozici veškeré technické vybavení: dataprojektor s plátnem, flipchart, ozvučení a mikrofon. Hotel zajišťuje kompletní cateringové služby: coffe breaky, obědy a večeře formou sevírovaného menu, rauty a také občerstvení formou finger foodu.

Ubytování

Hotel Belvedere nabízí ubytování ve 149 moderně zařízených pokojích s WI-FI a klimatizací, exekutivní patro s vlastním vstupem a prostornými suity a apartmány.V Exekutivním patře s odděleným vchodem a vlastním Lobby jsou umístěny zrekonstruované klimatizované suity a prostorné business pokoje. K dispozici jsou i pokoje pro invalidní hosty.

Konferenční prostory

Název prostoru / Uspořádání stolů Plocha
m2
Divadlo
počet osob
uspořádání divadlo
Jednání
počet osob
uspořádání jednání
Škola
počet osob
uspořádání škola
Sestava U
počet osob
uspořádání sestava U
Společenský sálIcon PDF Společenský sál 240 m2 200 150 120 100
Pronájem společenského sálu Belvedere Praha s galerií je možný po celý den. Sál má samostatný vstup z ulice, šatnu, 2 bary, podium a taneční parket. Vhodný nejen pro několikadenní školení, semináře, workshopy a konference, ale také pro pořádání plesů, narozeninových oslav a jiných společenských akcí. Všechny konferenční prostory jsou pokryty vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením.
 
Club MemphisIcon PDF Club Memphis 173 m2 60 60 40 40
Nové multifunkční klimatizované konferenční centrum Memphis. Ideální nejen pro školení, semináře, workshopy, prezentace, ale i rodinné či jiné společenské akce. Vybaveno nejmodernější technikou, A/C, vysokorychlostním WI-FI, LED osvětlením s možností výběru barevných schémat, ozvučením. HD projektor s možností připojení na velké plátno 3 m x 1,7 m a na 2 LED TV umístěné po stranách sálu.
 
Salónek LetnáIcon PDF Salónek Letná 50 m2 25 25 20 25
Salónek Letná je klimatizovaný prostorný a světlý salonek s denním světlem vhodný pro menší školení, jednání a prezentace umístěný v exekutivním patře hotelu se samostatným vstupem. Součástí salonku je koutek s pohovkou a lobby exekutivního patra vhodné pro odpočinek účastníků.
 
 
 

Fotogalerie

07bzvfkjr.jpghvhp1vx66.jpg0a0ecvq64.jpggqhccq273.jpg
q6hr3caxh.jpgg1ptnpruj.jpgybh5afkqx.jpghnh3rrrba.jpg
uyg1r7zs8.jpg1e0axjs4t.jpg6y4tgf3zw.jpgpgvq6b0xr.jpg
1w3bgwy1p.jpgvqpet7ch1.jpgqwgzph5up.jpg
 

Kde nás najdete

 
 

Poptávkový formulář

Hledáte právě tento prostor? Zašlete prosím Vaše požadavky a budeme Vás kontaktovat s naší nabídkou.

(*) položky jsou povinné


Odeslat poptávku
Klíčová slova: